FLORABACTIL ornitologia • Eurowet sp. z o.o. • produkty

Poniedziałek - Piątek, 8:00 - 20:00

FLORABACTIL ornitologia

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla ptaków ozdobnych.

FLORABACTIL

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla ptaków ozdobnych.

 

Zapobieganie i zwalczanie stanów niedożywienia.

Opis:

 
Przeznaczenie:

Mieszanka uzupełniająca jest przeznaczona dla ptaków ozdobnych. Podstawowym warunkiem wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Składniki mieszanki wpływają korzystnie na jego przebieg, wspomagają osłabioną zdolność trawienia białek przez ptaki, co pozwala uniknąć utraty masy ciała oraz wychudzenia.

Stosowanie:

- 2 miarki mieszanki / 30 ml wody do picia (1 łyżeczka do herbaty / 300 ml wody). Podawać przez 3 kolejne dni w tygodniu, przez okres kilku miesięcy.

PAPUGI:

- 4 miarki mieszanki / 5 ml wody do picia (1 łyżeczka do herbaty) i nasączyć 30 g ziarna lub 2 łyżeczki do herbaty / 45 ml wody do picia i nasączyć 300 g ziarna. Podawać przez 3 kolejne dni w tygodniu, przez okres kilku miesięcy.

1 miarka zawiera 0,16 g mieszanki. Zawiera białko pochodzenia zwierzęcego, do karmienia zwierząt innych niż przeżuwacze. Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ilość netto:

30 g

Informacje szczegółowe:

 
Skład:

Laktoza, siara, ekstrakt z Ananas comosus, sole kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu)

Składniki analityczne:

Białko surowe 2,48%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 0,4%, oleje i tłuszcze surowe 0,5%, lizyna 0,18%, metionina 0,03%, wapń 0,01%, fosfor 0%, sód 0%, wilgotność 5%

Linki społecznościowe

 

EUROWET 2014 | All Rights Reserved